loading

Czym wyróżniamy się na tle innych

Nasza firma świadczy usługi transportowe taksówką w Rabce Zdrój, jednak nie ograniczamy się tylko do przewozu osób. Ze względu na zapotrzebowania rynku, transportujemy również, zwierzęta, bagaże, towary czy dokumenty. Jesteśmy otwarci na każdą potrzebę naszych Klientów, ponadto Go Taxi Rabka świadczy usługi 24h na dobę, dlatego nasi klienci mówią, że powinniśmy nazywać się  Go Taxi Rabka 24h. W naszej ofercie znajdą Państwo również transport gości weselnych.

Podjazd z adresu

Świadczymy usługę transportu osób z wskazanego adresu. Podczas rozmowy nasz kierowca, poda przybliżoną godzinę dojazdu.

Zamów Teraz

Droga na lotnisko

Nasza firma świadczy usługi transportu na i z lotniska. Jako nieliczni po wcześniejszej konsultacji, możemy śledzić lot, aby być o odpowiedniej godzinie.

Zamów Teraz

Długie trasy

Służymy pomocą w długich trasach, możemy jeżeli Klient sobie życzy zawieść jego lub rzecz nad morze, do Warszawy lub do Zakopanego.

Zamów Teraz

Transport Bagażu

Czasami zdarza się, że przed ważnym wylotem lub po przylocie zapominamy wziąć ze sobą bagaż lub trzeba pilnie przewieść paczkę. Nasi kierowcy, służą pomocą w takich sytuacjach.

Zamów Teraz

Zakupy pod dom

W niektórych przypadkach, nie ma możliwości zrobienia zakupów, w naszej okolicy nie ma sklepu z dowozem. Służymy pomocą w takich przypadkach 24H. Zadzwoń i sprawdź szczegóły.

Zamów Teraz

Transport Zwierząt

Nasi kierowcy nie dyskryminują nikogo. Jeżeli zajdzie taka potrzeba, możemy przewiać również Waszych milusińskich. Jedyne co zwierzak musi mieć to swój transporter.

Zamów Teraz
„Pozytywne: Jakość, Profesjonalizm, Punktualność, Wartość

Najlepsze Taxi Rabka 24 h !!!”

— Grzegorz Kołodziej, Mapy Google

bg

FAQ

Poniżej przedstawiamy, odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

0 +
Lat doświadczenia
0 + tys.
Przejechanych km
0 km
Najdłuższa trasa
0 +
Zadowolonych Klientów
taxi rabka
taxi rabka zdrój
Call Now Button